Moda na bezdotykowe gastronomiczne umywalki nierdzewne

umywalka-zabudowana-400x410x240-mm

Aby wybrać porządny sprzęt do gastronomii należy zwrócić uwagę na kilka kluczowych elementów. Profesjonalne gastronomiczne umywalki nierdzewne nie należą do najtańszych wydatków, dlatego też tym bardziej warto wybrać sprawdzony i niezawodny sprzęt, który zapewni komfortową pracę przez wiele lat.

Materiał ma znaczenie

Gastronomiczne umywalki wykonane ze stali nierdzewnej jak sama nazwa wskazuje nie rdzewieją pod wpływem wilgoci, dlatego też nawet przy częstym użytkowaniu przez długi okres czasu spełniać będą swoje podstawowe zadania. Problemy z zachowaniem higieny pojawiają się przy sprzęcie i meblach gastronomicznych z wżerami. Powierzchnia stali nierdzewnej jak powszechnie wiadomo jest w całości pozbawiona porów, dlatego też bez problemu można utrzymać ją w stanie klinicznej czystości. Stal nierdzewna jest jednym z tych materiałów, który może pochwalić się dużą odpornością na wysokie temperatury i kwasy.

Nowoczesny sprzęt gastronomiczny dla wymagających

Gastronomiczne umywalki nierdzewne bardzo często wyposażone są w zaawansowane technologie, dzięki którym znacząco poprawia się komfort pracy. Niesłychanie przydatną funkcją jest możliwość uruchomienia myjki bez potrzeby używania rąk. Umywalki nierdzewne tego typu cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko w profesjonalnych lokalach gastronomicznych, ale również w blokach operacyjnych i szpitalach.

Praktyczne umywalki z fotokomórką

Gastronomiczne umywalki nierdzewne ze sklepu internetowego gastronet24 uruchamiane fotokomórką przystosowane są oczywiście do włączenia wody zmieszanej, ciepłej i zimnej. Aby uniknąć wahaniom temperatury wody wypływającej, montuje się w instalacji specjalny mieszacz termostatyczny. Na rynku dostępne są modele zasilane bateriami 9 V albo 24 V.