Nowoczesne i obłędne biurka w stylu loftowym

BIURKO SKANDYNAWSKIE KOMPUTEROWE

Nowoczesne wnętrza charakteryzuje przede wszystkim minimalizm. Taki też jest styl industrialny, który zyskuje coraz większe grono zwolenników. Świetnie sprawdza się nie tylko w dużych mieszkaniach pofabrykowych, ale również w niewielkich kawalerkach w bloku.

Biurka loft – gabinet jak z bajki

Biuro czy gabinet nie istnieje bez biurka. Miłośnicy nowoczesnych wnętrz powinni zdecydować się na biurko w stylu loft, które wygląda nie tylko obłędnie, ale jest także niezwykle funkcjonalne. Wybierając biurko loftowe z szufladami lub regałem możemy bardzo dobrze zagospodarować przestrzeń. W mniejszych pomieszczeniach idealnie sprawdzi się biurko w stylu industrialnym narożne, które posiada duży blat roboczy, a nie zabiera miejsca w pokoju. Bez względu na wybór wzoru biurko w stylu loft prezentuje się zjawiskowo.

Biurka loftowe z szufladami – drewno, metal i szkło

Jakie tak naprawdę są cechy charakterystyczne stylu industrialnego? Przede wszystkim minimalizm i surowość. Dlatego na ścianach bardzo często gości surowa cegła lub beton. Mniej odważne osoby decydują się na szarą farbę. A biurko w stylu loftowym jak powinno wyglądać? Idealnym połączeniem jest drewniany blat z metalową podstawą w kolorze czarnym. Blat obowiązkowo musi być wykonany z surowego drewna i powinien zostać jedynie polakierowany. Równie pięknie prezentuje się blat szklany z czarnymi nogami. Takie połączenie jest niezwykle reprezentatywne.

Czym wzbogacić biurko w stylu industrialnym?


Eleganckie biurko w stylu loftowym można świetnie zestawić z różnymi dodatkami. W surowym wnętrzu powinno znaleźć się industrialne oświetlenie. Może to być lampka biurkowa lub wisząca. Najważniejsze jest to, aby była wykonana z metalowej siatki lub posiadała klosz o postarzałym designie. Żywy, zielony kwiat w małej doniczce postawiony na biurku także będzie wyglądać nieziemsko.