Gumowe, sznurkowe, drewniane i metalowe gałki do mebli dziecięcych

dziecięca gałka meblowa

Aranżując pokój dziecka, rodzice stawiają na kolory. Oczywiście najważniejsze jest bezpieczeństwo malucha i nie wolno o tym zapomnieć podczas dobierania dekoracji. Pokój można atrakcyjnie wykończyć, wybierając oryginalne gałki do mebli dziecięcych z Belmeb.pl.

Uchwyty do mebli dla dzieci

Wielu producentów mebli dziecięcych oferuje możliwość wyboru osobno gałek. Dostępne są one w wielu ciekawych kolorach i kształtach, dzięki czemu można je dobrać do aranżacji wnętrza i wieku maluszka. Taki z pozoru niewielki detal może diametralnie zmienić wystrój i sprawić, że maluch będzie zachwycony swoim małym królestwem.

Kolorowe uchwyty do mebli dziecięcych

W sklepach można znaleźć różnorodne gałki do mebli dla dzieci. Niektóre z nich wykonane są ze sznurka, a inne z gumy. Można wybrać drewniane gałki w kształcie zwierząt lub metalowe z bohaterami z kreskówek. Oferta jest bardzo atrakcyjna i warto na zakupy wybrać się z dzieckiem, aby samodzielnie zdecydowało o wyborze konkretnych wzorów.

Jak wybrać uchwyty do mebli dla dzieci?

Wybierając gałki do mebli dziecięcych, przede wszystkim należy zwrócić uwagę na ich wykończenie. Muszą być one bezpieczne dla maluszka, a więc nie mogą mieć ostrych krawędzi i drobnych elementów, które mogłyby się przypadkowo odczepić. Uchwyt powinien być dopasowany wielkością do rozmiaru ręki dziecka. Bardzo ważne jest także solidne zamontowanie. Trzeba mieć na względzie, że dzieci często otwierają szafki czy szuflady z rozmachem.

Stylowe gałki do mebli dla młodszych i starszych

Oferta uchwytów do mebli dziecięcych jest bardzo szeroka. Można znaleźć kolorowe gałki dla najmłodszych, a także stylowe dla starszych dzieci. Odpowiedni dobór uchwytów nadaje wnętrzu charakteru i stylu.