Czy warto zaopatrzyć się w sedes z bidetem?

MISA WC PODWIESZANA CARLOS SLIM RIMLESS GRANIT SHINY

W polskich łazienkach można coraz częściej zauważyć sedes z bidetem, mimo że jeszcze nie tak dawno to drugie urządzenie nie było nawet znane większości Polaków. Tymczasem mieszkańcy wielu krajów, zwłaszcza tych z wysokimi temperaturami powietrza, nie wyobraża sobie życia bez dostępu do bidetu. Czy warto, aby zawierający sedes z bidetem zestaw został zakupiony również do polskiej łazienki? Zdania są podzielone, jednak eksperci twierdzą, że nie powinno się oszczędzać na higienie swojego ciała i poczuciu komfortu, zwłaszcza zważywszy na to, ile bakterii potrafi zamieszkiwać powierzchnię sedesu.

Zalety wiążące się z posiadaniem bidetu w domu

Oczywiście największą zaletą posiadania bidetu w swojej łazience jest możliwość zachowania wysokiego poziomu higieny osobistej, co wiąże się ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Niemniej korzystanie z sedesu z bidetem jest najzwyczajniej w świecie przyjemne. Chyba każdy odnajduje przyjemność w oczyszczeniu ciała z brudu, a wysokie poczucie komfortu, jakie zapewnia bidet z Łazienka Rea pozwoli każdemu dobrze funkcjonować przez cały dzień. Poza tym bidet przydaje się też w wielu innych sytuacjach, jak chociażby miesiączka u kobiet, mycie pupy niemowlakom, czy nawet mycie rąk w przypadku osób na wózkach inwalidzkich, które nie sięgają do umywalki.

Sedes z bidetem zestaw a choroby miejsc intymnych

Należy podkreślić, że w przypadku infekcji lub innych chorób sfer intymnych sprawny bidet jest bardzo cennym urządzeniem, które przekłada się na poprawę stanu zdrowia i wygodę. W końcu w takich warunkach konieczna jest dezynfekcja dolnych partii ciała po każdym skorzystaniu z toalety, a nawet częstsza. Nie zawsze można sobie pozwolić na kilka kąpieli lub pryszniców dziennie, a niekiedy okazuje się to być nawet niezdrowe dla skóry, a korzystanie z bidetu to świetna alternatywa.