Z jakich materiałów wybrać hokery?

Oryginalne i eleganckie hokery doskonale sprawdzą się nie tylko w barach i różnego typu knajpach, ale również w mieszkaniach prywatnych, dlatego też warto dowiedzieć się o nich nieco więcej. Producenci mają w swojej ofercie sprzedażowej nowoczesne hokery wykonane z wielu różnych materiałów, dlatego też wiele osób może mieć duży problem, aby wybrać najlepsze z nich.

Na jakie materiały postawić?

Dobry hoker musi charakteryzować się wysokiej jakości wykonaniem, wytrzymałością i estetyką. Producenci są w stanie zaproponować swoim klientom produkty wykonane z jednolitych, jak i również z łączonych materiałów. W ostatnim czasie jest bardzo duża moda przede wszystkim na tapicerowane modele, które są bardzo praktyczne i co najważniejsze mogą pochwalić się rewelacyjnymi walorami estetycznymi. Jeżeli chodzi o hokery barowe to oczywiście muszą charakteryzować się one dużą odpornością na zniszczenie, zarysowania i nieumyślne zabrudzenia. Warto postawić na takie meble, które są łatwe w czyszczeniu i utrzymaniu pielęgnacji.

Waga hokerów ma znaczenie

W barach najczęściej można znaleźć bardzo ciężkie hokery wykonane ze stali. Dużym zainteresowaniem cieszą się również aluminiowe modele, które na stałe przymocowane są do podłoża. Jak łatwo się domyślić im większa waga, tym oczywiście można liczyć na większą stabilność. Jedyną wadą sporej wagi jest to, że zdecydowanie trudniej jest transportować i przenosić siedziska z jednego punktu do drugiego.