Komoda drewniana – czy tylko do salonu?

komoda z drewna

Komody drewniane już kilka lat temu wpisały się w obowiązkowy wystrój modnego salonu. Nie ma się czemu dziwić. Komody są funkcjonalne, eleganckie i świetnie komponują się we wnętrzach urządzonych praktycznie w każdym stylu. Czy komody sprawdzają się tylko w salonach?

Mebel idealny do sypialni

Największą zaletą komody jest jej funkcjonalność. Komody drewniane, które mają szafki lub szuflady potrafią pomieścić na prawdę wiele rzeczy. Komody, w których są szuflady pozwalają utrzymać porządek w bieliźnie, t-shirtach, czy innych niewielkich częściach garderoby, które zawsze giną w wielkich, pojemnych szafach. Szuflada komody wyposażona w przegrody pomoże zachować porządek w bieliźnie.

Komody drewniane do sypialni powinny być wyposażone również w większe szuflady, w których można schować pościel, czy koce.

Komoda w łazience?

Czy komody drewniane sprawdzą się w łazience? Tak, czemu nie. Mając większą łazienkę warto postawić w niej komodę, w której możemy umieścić ręczniki, ściereczki, czy w szafkach chemię, która zawsze jest niezbędna i zawsze brakuje na nią miejsca. Komody do łazienki często wyposażone są w kosze na pranie czy wewnętrzne organizery, które pomagają zachować porządek w szafkach.

W małej łazience komoda może stać się blatem pod umywalkę. Trzeba pamiętać jednak by zostawić w środku odpowiednia ilość miejsca na przyłącza. W komodzie możemy również ukryć pralkę.

Komody drewniane do łazienki do bardzo dobry pomysł na stworzenie eleganckiej i funkcjonalnej przestrzeni, w której wszystko będzie miało swoje miejsce.

Komody z drewna mają zastosowanie w wielu pomieszczeniach, jeżeli przymierzasz się do zakupu, warto zapoznać się z tą ofertą.