Nowoczesne meble – jak je zestawiać

Coraz większa ilość firm zajmujących się produkowaniem mebli to dla poszukujących ciekawych modeli osób znacznie większy wybór. Rosnącym powodzeniem cieszą się meble nowoczesne, w których bardzo często łączy się materiały takie jak chrom, szkło i drewno. Należy jednak bardzo starannie wybrać meble, które będą przeznaczone do danego pomieszczenia.

Szafa, regał czy może komoda?
Jednym z ciekawszych mebli, na który warto zwrócić uwagę z pewnością jest komoda. Wprawdzie może się ona kojarzyć z umeblowaniem babcinego domu, jednakże nowoczesna komoda to mebel w niczym nie przypominający swoich poprzedników. Nowoczesne komody bowiem projektowane są z myślą, aby stanowiły meble uniwersalny i możliwy do zastosowania niemalże w każdym pomieszczeniu.

Samodzielnie czy z innymi meblami
Wybierając komody wiele osób ma dylemat, czy ustawiać je jako samodzielny mebel czy zestawiać z innymi. Nowoczesne komody z galerii Antresola są tak konstruowane, aby bez problemu mogły być wykorzystane jako pojedynczy mebel. Doskonale sprawdzają się także jako stolik pod telewizor, oczywiście pod warunkiem wybrania ich odpowiedniej wysokości. Mają różnorodne wielkości, dzięki czemu znaleźć w nich można nie tylko szuflady, ale także bardzo często półki, umożliwiające schowanie znacznie większej ilości rzeczy. Niektóre mają otwarte półki, służące do wyeksponowania cennych pamiątek. Ze względu na to stanowią one meble dość uniwersalny i możliwy do zastosowania niemalże wszędzie.