Styl skandynawski wciąż rządzi

Komody w stylu skandynawskim – z czym może kojarzyć się to hasło? Z pewnością z bielą, naturalnym drewnem, prostotą, uniwersalnym wyglądem, który bez problemu wkomponujemy w każde pomieszczenie.

Komody pasują wszędzie

Bez względu na to czy poszukiwana jest komoda do salonu, sypialni, do korytarza, czy też do biura, to styl skandynawski będzie doskonałą odpowiedzią na tego typu potrzeby. Zwykle jest ona w białym kolorze, ale ma też drewniane elementy, które mają podkreślać to, że wykonana została z naturalnych materiałów. Często ma nieco wyższe, cienkie nóżki, a wyposażona może być zarówno w szafki jak i w szuflady i to otwierane na różne sposoby.

Praktyczna przede wszystkim

Komoda w stylu skandynawskim to również funkcjonalność, przede wszystkim ma ona przecież spełniać swoje zadanie, czyli służyć do przechowywania różnych rzeczy. Mogą to być ubrania, buty, książki, płyty, dokumenty, zabawki oraz wiele innych rzeczy. W zależności od tego jak jest ona duża i jak zbudowana może być bardzo pojemna, lub wręcz przeciwnie jej wnętrze i rozmiar mogą być raczej skromne.

Styl skandynawski ma to do siebie, że zwykle pasuje wszędzie, ponieważ jest uniwersalny, a jednocześnie dzięki niemu zawsze można zadać szyku.